Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
0 Yorum
49 views görüntüleme
A101 Sohbet

A101 

Türkiye Merkezli A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. kısaca A101 indirim marketleri zinciridir.A101 28 Mart 2008 tarihinde İstanbul‘da kurulmuş merkezi İstanbul Üsküdar ilçesinde bulunmaktadır.A101, Türkiye’nin 81 ilde, 923 ilçede, 2021 sonu itibarıyla 11.000’in üzerinde mağazasıyla ile hizmet vermektedir.Toplamda 16 bölge müdürlüğü bulunmaktadır. A101’e ait kamyonlar ile depolardan mağazalara sevkiyat yapılmaktadır. A101 Yeni Mağazacılık A.Ş. ortaklık yapısı itibarıyla %79,21 oran ile Turgut Aydın Holdinge aittir.”Hard discount” konseptinde işletilen zincir marketleridir. Buna ek olarak e-ticarete geçen market şu an hem online hem geleneksel yöntemler ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

A101 Sohbet

Merhaba sohbet chat sever kullanıcılar. Eğlencenin chat sohbet olatformu olan SenSohbet.Net a101 sohbet odalarını açmış bulunuyoruz. Hepimizin vazgeçemediği şeylerden biri olan alışveriş  tutkusu. Bu günlerde sohbet odalarında, chat odalarında sohbet ederken yada chat yaparken sıkcça sorulardan biri  a101den  neler alınır ?  a101 Alışverişleriniz nelerdir ? bu soruların cevaplarını bulabileceğiniz a101 sohbet  tam size göre. Günlük indirimler hakkında yorum yapıp, sohbet ederek chat yapacağınız sohbet sitesidir.Sohbet odalarımıza Google üzerinden sensohbet yazıp, SenSohbet.Net sayfasına tıklayarak, kendinize bir rumuz (nick) seçerek katılabilirsiniz.

A101 Mobil Sohbet Odaları

a101 Mobil Sohbet Odaları kullanıcı dostu ara yüzü sohbet ve  chat imkanları ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Tamamen üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, bedava sohbet, parasız sohbet olarak sizlere en iyi sohbet hizmeti sunuyor. Alanında uzman yönetim departmanı ve birbirinden güzel dillerle günün her saati eğlenceniz SenSohbet.Net tarafından garanti ediliyor.a101 mobil sohbet odalarına mobil üzerinden bağlanarak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabilrsiniz.Üstelik tam sohbet,iyi sohbet, harika sohbet, resimli sohbet avantajları ile bizlere katılmaya ne dersiniz ?

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
sohbet odaları
mobil sohbet

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :