Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Akçay Sohbet Odaları – Sohbet,Sohbet Odaları,Mobil Sohbet,Chat,Chat Odaları
2 Yorum
69 views görüntüleme
Akçay Sohbet Odaları – Sohbet,Sohbet Odaları,Mobil Sohbet,Chat,Chat Odaları

Akçay sakinlerinin buluştuğu sohbet platformu.

Kaz Dağları eteklerinde bulunan ve muhteşem havası ile ünlü olan şirin turizm kasabası Akçay şimdilerde şehirleşmeye başlamış olsada eski güzelliklerinden bir şey kaybetmemiştir.19 Haziran 1999 tarihinde belediye statüsü alan Akçay uzun ve kıyı kordonunda çay bahçesi, otel, pansiyon, bungalov evleri ve dükkânlar bulunur.Ayrıca bir de Kaz Dağları‘nın simgesi olan Sarı Kız‘ın bir heykeli bulunur.Balıkesir Edremit ilçesine bağlı Akçay beldesi, ilçe merkezine 8km uzaktadır.Edremit Körfezi’nin tam ortasında konumlan Akçay masmavi denizin, Kazdağlarının yemyeşil doğasıyla kesiştiği yerdir.Akçay, oksijen deposu temiz havası, ve soğuk suları ile meşhurdur.Akçay nüfusu 150bin civarındayken, son yıllarda 1,5milyona kadar ulaştı.Akçay sakinlerinin buluştuğu sohbet odalarında sohbet ettiği eğlenceli dakikalar geçirdiği sohbet odalarımıza senide bekliyoruz.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

sohbet odaları
sohbet
mobil sohbet

Konuya ait 2 YORUM bulunmaktadır.
  1. MeLiS Cevapla

    Bayanların rahat edebileceği Huzurlu ve keyifli bir Sohbet platformu Nezih ve saygılı bir ortam Sizde Cikin Cikin gelin..:)

  2. DiLay Cevapla

    Güzel arkadaşlık dostluk kurmak istiyorsaniz Sizde Gelin harika müzik keyfiyle sohbetinizi edebilirsiniz Sohbetin doğru adresi Burasi..:)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0:00
Çalan :