Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Ankara Sohbet
0 Yorum
51 views görüntüleme
Ankara Sohbet

Ankara

Türkiye‘nin başkenti ve en kalabalık ikinci ili olan Ankara, nüfusu 5.747.325 olup, 25 ilçe ve bu ilçelere bağlı 1425 mahallede yaşamaktadır. Coğrafi olarak Türkiye’nin merkezine yakın bir konumda bulunur. BoluÇankırıKırıkkaleKırşehirAksarayKonya ve Eskişehir illeri ile etrafı çevrilmiş olan Ankara tarih sahnesinde eski taş çağından bu Selçuklu Hanedanı, Osmanlı İmparatorluğu zamanlarında önemli rol oynamiştır.Cumhuriyet ile Ankara Türkiye’nin başkenti olmuştur.İklim olarak karasal iklim ve bazı yerlerinde Kardeniz İklimi hakim olan Ankara  en sıcak ay temmuz veya ağustostr.Sanayii olarak küçük ve orta boylu işletmelerden oluşmaktadır. Bunların %40’ı, savunma ve taşıt üretimi yapan büyük kuruluşların talep gösterdiği makine ve metal alanında üretim yapmaktadır, bunun ardından gıda ve tekstil sanayileri gelir. Üretim açısından en önemli sektörler, gıda (şeker, un, makarna, süt, içki), taşıt, makine (tarım araçları, taşıt, traktör), savaş, çimento ve dokumadır.Toprakların %60’ı tarım alanı olarak kullanılır .Kurtuluş Savaşı ve Cumhuriyet’in kuruluş yıllarına ait önemli eşyaları Ankara’daki müzelerde bulmak mümkündür.Ankara halk oyunları zeybekler ve düz oyunları ile bilinmektedir.

Ankara Sohbet

Ankara nüfus olarak kalabalık ve kalabalık nüfusun büyük bir bölümünü gençler oluşturmaktadır. Genç nüfusun fazla olmasının nedeni şehirdeki üniversitelerdir. ODTÜ, Ankara, Bilkent gibi üniversiteler şehir dışında yaşayan bir çok öğrencinin tercihi olmaktadır.Bizde bu genç nüfus ve Ankaralı kardeşlerimizi düşünerek Ankara Sohbet olarak SenSohbet.Net bünyesinde Ankara Chat Odalarını açmış bulunuyoruz. Ankara da yaşayan üniversiteli gençlerin ve Ankara sohbet sever bay bayan kullanıcılarının sohbet ederek chat yaptığı sohbet sitesi olmakla mutluyuz gururluyuz.Seninde aramıza görmek istyoruz unutma sen yoksan bir kişi eksiğiz.

Ankara Mobil Sohbet Odaları

Ankara mobil sohbet odaları tam size göre kullanıcı dostu arayüzü  tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet avantajlarıyla tamamen üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, bedava sohbet adına aradığınız her şey bu sohbet sitesinde mevcut.Bu mobil sohbet odalarında aradığınız arkadaşı, dostu belkide hayatınızın aşkını bulma ihtimali çok yüksek.Google üzerinden sen sohbet yazarak bize katilabilirsin, istersen mobil üzerinden mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabilirsin.

Tags : ankara sohbet, ankara chat, ankara sohbet odaları, ankara sohbet siteleri, ankara mobil chat odaları, ankara çet, ankara kızlarla sohbet, ankara arkadaşlık siteleri, ankara.net, ankara sohbet kanalları, ankara canlı sohbet, ankara cinsel sohbet, ankara kameralı sohbet, ankara gabile sohbet, ankara sohbet sitesi, ankara bedava chat, ankara en güzel sohbet odası

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :