Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Gabile Sohbet
3 Yorum
119 views görüntüleme
Gabile Sohbet

                                    Gabile Sohbet  (Aktif , Pasif )

Gabile chat , canlı gabile sohbet odaları , gay sohbet odaları ile sensohbet sizlerin karşısındayız ve çok iddalıyız .Tarafımıza iletilen olumlu görüş ve önerilerden esinlenerek çıktımız bu zorlu  engelli yolda her türlü kötü imkanlara olanaklara rağmen biz davamızın arkasında bir duvar gibi durmaktan hiç vazgecmedik. Biliyoruz ki bu davada bizimle birlikte yürüyen dostlarımızın yanısıra bizlere köstek olmak için gecesini gündüzüne katacak kendinden fedakarlık edecek bir takım marjinal gruplar ve çevreler çeşitli oluşumlar içerisine gireceklerdir. Gabile tarihi boyunca bu tip çirkin rekabetlere herzaman şahit olmuş  ve her halükarda üstesinden gelmiştir ve mücadele etmiştir.

Bildiğiniz üzere gabile sohbet denildiğinde diğer sohbet siteleri ve sohbet odaları sahipleriyle bir takım ortak anlaşmalara varmak adına hepimiz birer adım attık buyola girdik. Malesef gördülli herkesin bir takım çıkarlar ve menfaatler  uğruna bizimle dostana ilişkiler kurmak istemiş , politik yıldırma çabaları oyunlarını üzerimize kurmuş ve hüsrana uğramışlardır . Yılların birikimi ve gücü  bugun itibariyle  ; gabile gay  girişi olarak arama motorları na google ,yahoo , bing , yandex   gayet şeffar duru  bir biçimde yansımaktadır. Bazı küçük büyük esnaf olarak tanımlayabileceğiniz durum arkadaşlarımız  bizim kelimelerimize alt sayfa kasarak ne yaparsak kar’dır mantığını gütmekte.

                               Gabile Gay Chat Geveze

Geveze sohbet her alanda güçlü ve esnek yapısıyla ,üniverste mezunu mimarlarımızla tarzımızla  farkımızın tam sen sohbet olduğunu herkese kanıtlamış tescillemiş bulunmaktayız. Belli ki  insanlar arası sohbet etmek zihni dinlendirdiğini  kadar arkadaş çevresi yapmasına  da imkan kılmaktadır . İnsanoğlunun yaradılışından gücümüz coğrafyasına dağılışına kadar ki uzun ve şehşahlıyı  yolda gerek Peygamber efendimiz  olsun  , gerekse diğer  alimlerimizi  baz alacak  olursa sohbetin  insanlığa  kattıklarını ap açık görebilmemiz mümkünse  sektörde lider yükseliş konumda ve parmakla gösterildiğimizi  için siz değerli ziyaretçilerimiz ve bizi bu şerefe layık gören  tüm arama motoru mühendilerimize  şükranlarımızı sunarız . Sizleride Gabile Sohbete bekleriz.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları
Gabile sohbet
Ap Sohbet

Konuya ait 3 YORUM bulunmaktadır.
 1. istpasif Cevapla

  istanbul kadiköyde mekan var ulasin

 2. OSMAN Cevapla

  Kocaeli çevresi acil ap arıyorum daracık olsun yeri olmasına gerek yok yerim var araba var ulaşsın bana izmitliap_41@hotmail.com eklesin skyp den

 3. murat05064942008 Cevapla

  selam ben murat mersinden yas 28
  tanismak isteyen bayanlar
  wapsap 05064942008

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :