Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Ataköy Sohbet
0 Yorum
48 views görüntüleme
Ataköy Sohbet

Ataköy

İstanbulun Bakırköy ilçesine yer alan bir semt olup, Türkiye’de uygulanmış uydu kent projecinden biridir. Yunus Emre Kültür Merkezi, Bakırköy Belediye KonservatuvarıGalleria Alışveriş Merkezi, Ataköy MarinaA Plus AVM ve Atrium AVM gibi önemli yerler de semt içinde bulunur. Ataköy Emlak Bankası‘na ait bir proje olup,  ilk olarak 9-10. kısmı 1986 yılında kuruldu. 1990’da da 7-8. kısım faliyete geçti.Sonrasında 11 kısıma kadar yayılan apartman bloğu tarzındaki yapılarıyla 4 farklı mahalle idaresine bölünmüş bir semt oldu.Ataköy çevresindeki ilçeler Bahçelievler, Şirinevler‘dir.Ataköy bugünkü haliyle, merkezlere yakınlığı, yapıların kalitesi, park ve yeşil alanları ile İstanbul’un en lüks semtlerindendir. Bölgede hala gelişmekte olan Residence arazileri ve siteleri Ataköy’ün değerini giderek arttırmaktadır. Ataköy Bugün 4 muhtarlık tarafından yönetilmektedir. Bunlar: Ataköy 1. Kısım, Ataköy 2-5-6. Kısım, Ataköy 3-4-11. Kısım ve Ataköy 7-8-9-10. Kısım’dır.

Ataköy Sohbet

İstanbul ve Ataköy ilçesine özel Ataköy Sohbet Odalarını açmış bulunmaktayız.Avrupa ve İstanbul içindeki semtler bulunan bay bayan kullanıcıların sohbet ederek chat yaptığı sohbet sitesi olmaktan onurluyız.Ataköy Sohbet denilince akla gelen chat odalarımız kullanıcı dostu arayüzü ile kolay sohbet, tam sohbet imkanı sunmaktadır.Harika sohbet, kaliteli sohbet, iyi sohbet istiyorsanız sizde sohbet odalarımıza giriş yaparak arkadaş edinebilir İstanbulda gezilecek yerler hakkında bilgi almak istiyorsanız sizde Google üzerinden SenSohbet yazarak bize katılabilirsiniz.

Ataköy Mobil Sohbet Odaları

Ataköy Mobil sohbet odaları her gün yoğun şekilde sohbet chat sever kullanıcıları ile buluşuyor.Ataköy sohbet odalarına isterseniz mobil üzerinden bağlanarak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet edebilirsiniz.İsterseniz web üzerinden bağlanarak web sohbet olarak online sohbet edebilirsiniz.Yeni dostluklar, arkadaşlar belki hayatınızın aşkı bir tık kadar yakın.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

chat odalari
mobil sohbet

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :