Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Beylikdüzü Sohbet
0 Yorum
55 views görüntüleme
Beylikdüzü Sohbet

Beylikdüzü

Türkiye‘nin en büyük metropol şehri olan İstanbul‘un batısında kalan ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, Marmara Denizi, Avcılar, Esenyurt ile çevrildir.Yüzölçümü 36 km²dir.İstanbulun gecekondu yapılaşması çok düşük olan ilçelerinden biri olan Beylikdüzü, Toplu konut projeleri ve lüks siteleri bünyesinde bulundurmaktadır.Beylikdüzü İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biri olmakla beraber, belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların %40’ından fazlası üniversite mezunudur. Türkiye mozaiği gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı uyruklu da ikamet etmektedir. Yeşil alanları ile bir Avrupa kenti standartlarındadır.Beylikdüzü ilçesinin hemen hemen her sokağı ve caddesinde simetrik aralıklarla ağaçlar bulunmaktadır. Geniş caddeleri, bulvarları, kaldırımları ve yeşil alanları ile Beylilkdüzü İstanbul’un planlı kentleşmiş yeni yüzünü temsil etmektedir. Cumhuriyet Mahallesi ve Adnan Kahveci Mahallesi arasında kalan dev vadide Yeşil Vadi Botanik Parkı bulunmaktadır. Kumkapı’da bulunan İstanbul Su Ürünleri Hali, Beylikdüzü ilçesi Gürpınar sahiline taşınmıştır. Tarih sahnesinde MÖ 7. yüzyılda Helenlerin kurduğu söylenen Beylikdüzü, Bizans İmparatorluğu ve Osmanlı İmparatorluğunun gözdesi konumunda olup,  Bizans ve Osmanlı dönemlerinde orduların konaklama yeri olduğundan, bölgede yoğun bir yerleşim olmamıştır.Beylikdüzü özellikle 1999 Marmara Depremi sonrasında eski ve çürük yapılardan kaçıp Beylikdüzü’ne taşınan İstanbullular ile büyük bir göç almış ve büyümeye başlamıştır.Beylikdüzü’nün popülaritesi son zamanlarda çok artmış ve nitelikli konut yatırımının çekim merkezi haline gelmiştir.Beylikdüzü İstanbul’da en fazla prim yapan bölge olarak yatırımcısına en çok kazandıran ilçe olmuştur.

Beylikdüzü Sohbet

Beylikdüzü sohbet Beylikdüzü ilçesine özel oluşturduğumuz sohbet odalarıdır.Beylikdüzünde yaşayan bay bayanlar ile hızlı sohbet, kolay sohbet olarak tanışabilir onlarla arkadaş olabilir bu arkadaşlarınızla sohbet ederek chat yaparak real hayatınıza dönüştürebilirsiniz.Beylikdüzü sohbet odaları bünyesinde üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet olarak tüm sohbet chat avantajlarından yararlanabilirsiniz.İsterseniz Google, Bing, Yandex, Ask gibi arama motorlarından sensohbet yazarak web sohbet olarak online sohbet veya mobil sohbet edebilirsiniz. İstanbul’un gözde ilçelerinden bir tanesi olan Beylikdüzü her gün hızla gelişmektedir. nufus olarakta hızla büyümekte,  bir birinden habersiz yaşayan bay bayanlar bulunmakta ve bu bay bayanlar Beylikdüzü ilçesinde arkadaş bulmak için yoğun olarak sohbet chat odaları’na katılmaktadır.Sizlerde Beylikdüzü chat odaları’na katılarak kendi yerinizi alarak yeni bir ortam oluşturun.

Beylikdüzü Mobil Sohbet Odaları

SenSohbet.Net olarak siz sohbet severler için mobil ara yüzümüzle kolay sohbet edebilirsiniz. Üstelik tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, resimli sohbet, online sohbet olarak hizmetlerimiz devam etmektedir. Sizde Beylikdüzü de yaşayan elit seviyeli düzeyli Bay, Bayanlar ile tanışıp onlarla mobil sohbet olarak görüntülü sohbet ederek arkadaşlık kurabilirsiniz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :