Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Şarkı Sözleri Bilal Sonses içimdeki Sen
Bilal Sonses Tuğçe Kandemir İçimdeki Sen
0 Yorum
2.106 views görüntüleme
Bilal Sonses içimdeki Sen

Bilal Sonses İçimdeki Sen

Bilal Sonses içimdeki sen. Sen Sohbet  Şarkı sitesine hoş geldiniz arkadaşlar sizlere son zamanlarda gerçekten çok güzel bir şarkı olan içimdeki Sen parçasının sözlerini yazmak istedim. Şimdi ne dinliyoruz o zaman Bilal Sonses içimdeki  Sen şarkı sözleri keyifli dinlemeler efendim.

Son zamanların en iyi çıkış yapan parçası olan Bilal Sonses içimdeki sen Tuğçe Kandemir içimdeki Sen her yerde kendine bir yer bulmaya devam ediyor. Bugün sizler içinde paylaşmak istedim arkadaşlar.

Evet arkadaşlar son zamanlarda Bilal sonses şarkılarıyla kendini hayran bıraktırmaya devam ediyor ve
hayranlıkla onu dinliyoruz ve son zamanlarda Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki sen parçasını çok güzel söylemişlerdir. Düet olarak söyledikleri parça içimdeki Sen çok tutuldu. Youtube de dinlenme rekorları kırdı. Şarkı şimdiden 20 milyonun üstüne çıkmıştır evet arkadaşlar içimdeki Sen sözleriyle sizlere yazmak istiyorum.

Bilal Sonses İçimdeki Sen

İçimdeki Sen

Bilal Sonses İçimdeki Sen

Kaliteli Radyomuz olan VazgecilmezFM bulunduğunuz her alanda kesintisiz dinleye bilir.Dünyaca ünlü yayıncılarımızdan sizlerde istekde bulunabilirsiniz.

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir içimdeki Sen

Bilal Sonses İçimdeki Sen

 Bilal burda şarkıya giriyor. Ben içimdeki Seni sevmişim anlasana.. Tuğçe – yeniden bana ver onca zamanı bir telafisi yok bunca zararın kaybederim içimdeki seni ziyan olur kalbimden bir mahkum misali firar olur o kokun yalan gülüşün gibi tamam senin olsun her şey acılar bana kalan sabrederim elin onun elinde olmasın bana sen sen yakışmıştın sen çok yazık..


Şu Konular ilginizi çeke bilir :

[wpb-random-posts]

Bilal Sonses Tuğçe Kandemir

Bilal Sonses İçimdeki Sen

 Bilal burada araya giriyor.  Nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana nasıl doldurdun yerimi son sözüm bu sana inanırım sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana ..
Tuğçe : Nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana nasıl doldurdun yerimi.
Son sözüm bu sana inanırım sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana.. Gerçekten müthiş bir şarkı..
devam ediyorum arkadaşlar.
Bilal : Yeniden geri ver bana onca zamanı bir telafisi yok bunca zararın kaybederim içimdeki seni ziyan olur.
Kalbimden bir mahkum gibi firar olur o kokun. Yalan gülüşün gibi tamam senin olsun her şey acılar bana kalan. Sabrederim elim onun elinde olmasın. Bana sen yakışmıştın yar  Çok yazık artık .. Tuğçe nasıl baktın gözlerime nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana..
Nasıl doldurdun yerimi son sözüm bu sana ‘inanırım sanmasana ben içimdeki seni sevmişim anlasana. Nasıl baktın gözlerime
nasıl tuttun ellerimi nasıl kanmışım sana.. nasıl doldurdun yerimi son bu sözüm sana inanırım sanmasan ben içimdeki seni sevmişim anlasana..

SenSohbet.Net Ortamlarında eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Ücretsiz üyeliksiz sohbetin kalbi sensohbet odalarında atıyor Sizlerde kaliteli ve iyi sohbet ortamı olan sen chat odalarımıza katılın doyasıya sohbetin keyfini çıkarın.

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :