Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Bir Fincan Kahve Ve Sen
dostluğun simgesi
0 Yorum
102 views görüntüleme
Bir Fincan Kahve Ve Sen

Bir Fincan Kahve İle

Sohbet etmeye ne dersin ?

Sohbetin en güzel şekli samimi içten bir sözle başlaması ve o sohbetin hoş tebessümlerle ilerlemesidir.


Bilindiği gibi bugünlerde pek sohbet edecek kimseleri bulamıyoruz genelde ya çalışıyor yada kişilerin kendilerini sosyal olaylardan soyutlamasından meydana gelen bir takim olaylar sebebiyle birbirimizden baya uzaklaşmış oluyoruz.

Düşünün günümüzdeki sosyal olayları çoğu kez ya sosyal medya aracılığıyla yada instagram,facebook vs olaylarında karşılaşa biliyoruz aslında şaşılacak olaylar düşünün kuzeninizin doğum günü veya bir yakınınızın düğün davetiyesini paylaştığı anlat bu ne anlama geliyor teknolojinin baya bir gelişmesi sebebiyle bizlerin bazı sosyal akrabalıklardan ve yakın sohbetlerden uzaklaştığımız  sebebiyle kendimizi Sohbet Odaları ortamında sohbet sayfalarına yönleniyoıruz. Gerçi bizleri üzmüş olsa da yapacak bir şey olmadığını görüyoruz.

Dostluk arkadaşlık ortamlarımızı bazen bu çeşitli Sohbet Sitelerinde kuruyoruz. kimi zaman dost kimi zaman arkadaş kimi zamansa ask tadında sohbetlere yolculuk yapabilmenin tadına varıyoruz genelde bilgisayar ortamında bu gibi sitelere katılıyorduk ama zamanla teknolojinin bizlere getirmiş olduğu elimizdeki android telefonlarımızdan yüklediğimiz çeşitli Mobil Sohbet uygulamaları ile sohbet panellerinde kendimize yer bulabiliyoruz gerek misafirlikte yolculukta vs. bir çok yerde bu güzel ortamda müziğin ve sohbetin dibine vurma imkanı çok bizlerinde www.sensohbet.net ailesi olarak sizleri kendi bünyemizde görmekten mutluluk duyacağımız  ve güzel bir aile ortamında kendinizi hissedeceğiniz bu güzel sayfamıza bekliyoruz


Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

sohbet odaları
mobil sohbet

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :