Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Dayı Şov (Show)
0 Yorum
125 views görüntüleme
Dayı Şov (Show)

Kukla Kabare’nin “Dayı” tiplemesi talk show kahramanı dayı şov tüm hızıyla ilerlemeye devam ediyor.

Kukla kabere çoğumuz artık biliyoruz.Yotube kanalında Kukla Kabare`nin kahramanı dayı artık şov programı talkshow haline geldi ve dayı şov olarak gün geçtikçe hayran kitlesini artırmaya devam ediyor.Oyuncu ve kuklacı Nazmi Sinan Mıhçı‘nın Nihat Maça ile birlikte hazırladığı yetişkinlere yönelik kukla projesi Kukla Kabare‘nin sevilen Dayı tiplemesi birbirinden güzel konukları ile digital platform olan GAIN kanalında yayınlanmaya başladı.Dayı şov artık içimizden biri.Eskiden cuma günleri Beyaz Show beklerdik.Şimdi Dayı Şov merakla bekliyoruz.

Nazmi Sinan Mıhçı ile yapılan söyleşide “Kuklayı elime taktığım anda, size her türlü patavatsızlığı yapabilirim ve siz de bunu ayıplamazsınız” dedi ve haksızda sayılmaz.Oyuncu Nazmi Sinan Mıhçı, Türkiye’de kukla oynatıcılığı deyince ilk akla gelen isimlerden. Bugüne dek hem sahnede hem kamera önünde sayısız kukla performansı sergiledi

Tam da kapanmalardan bunaldığımız süreçte yarattığı yeni bir kukla karakteriyle karşımıza çıktı. YouTube’da Türkiye’nin ilk yetişkin kukla kanalı Kukla Kabare’yi açtı ve bir çocuk programına konuk olup pot üstüne pot kırmasıyla tanınan “Dayı” karakteriyle kısa sürede kendi hayran kitlesini yaratmayı başardı.bu başarının sırrı ne? Biz kuklaya mı hasrettik, Dayı’yı mı sevdik yoksa sadece mizahı mı özledik? Bence hem mizahı özledik hemde içimizden biri bu konusmalar ilgimizi çekti.Seyretmeyenler varsa kesinlikle Dayı Şov tavsiye edebilirim.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.
mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :