Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
0 Yorum
54 views görüntüleme
Didim Sohbet

Didim

Türkiye‘nin Aydın iline bağlı eski adı Yenihisar olan Didim, turistik bir kıyı ilçesidir. Nüfus sayımı sonuçlarına göre 93.876 kişinin yaşadığı ilçede 16 mahalle bulunmaktadır. Muğla, Güllük Körfezi, Akbük Koyu, Ege Denizi, Bafra Gölü, Büyük Menderes ile çevrili olan Didim, tarih sahnesinde Persler, Romalılar, Bizanslılar devrini görmüş, 1071 Malazgirt Meydan Muharebesi‘nden sonra Anadolu‘nun kapılarının Türklere açılmasından sonra Türklerin eline geçmiştir.1. Haçlı Seferi‘nin ardından yeniden Bizanslıların eline geçen Didim 1261 yılında Menteşe Beyliği kurulması ile yeniden Türklerin eline geçti. Osmanlı İmparatorluğu zamanında varlığını “Yeronda – Yoran” ismi anılan Didim  Lozan Antlaşması gereği Selanik‘in Pravuşta bölgesi ve köylerinden gelen kişiler Didim ilk sahipleri olmuşlardır. Didim  ekonomisi turizm ve tarım üzerine dayalıdır.Eskiden tütün yetiştirilirken, şimdilerde zeytin, incir ve zeytinyağı yetiştirilmektedir.Diğer geçim kaynağı ise balıkçılıktır.Yaz aylarında önemli sayıda turistin ziyaret ettiği ilçede, ekonomi olumlu yönde etkilenmektedir. Altınkum plajı ve Apollon Tapınağı bölgeye gelen turistler açısından oldukça popülerdir.

Didim Sohbet

SenSohbet.Net olarak siz değerli sohbet chat severler için açtığımız Didim Sohbet Odalarında yeni insanlarla tanışarak sohbet ederek chat yapabilirsiniz. Didim chat odaları sizler için yepyeni ara yüzü ile sizlere en iyi sohbet, harika sohbet, kaliteli sohbet, seviyeli sohbet imkanları sunuyor. Didim Sohbet tam size göre tasarlanmış sohbet sitesidir. Üstelik üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet imkanları ile sizlere en iyi sohbet odaları hizmeti sunmaktayız.

Aydın Didim Mobil Sohbet Odaları

Aydın turizm beldesi Didim sohbetçi kullanıcılarımıza özel mobil ara yüzümüz ile siz değerli mobil sohbet severler için açmış bulunmaktayız. Tamamen iyi sohbet, harika sohbet, online sohbet, tam sohbet, resimli sohbet , web sohbet olarak sizlere sunduğumuz chat sohbet imkanları devam ediyor. Nerde olursanız olun mobil üzerinden bağlanarak giriş yaparak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Sizde kameralı sohbet keyfini çıkarmak istiyorsanız Google üzerinden sen sohbet yazarak bizimle sohbet ederek chat yapabilirsiniz.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :