Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Eski Chat Siteleri
En Eski Chat Siteleri
5 Yorum
148 views görüntüleme
Eski Chat Siteleri

Eski Sohbet Odaları

Eski Chat Sohbet Odaları, size internet sohbet ortamlarının o eski sohbet sitesi tadını sunmayı amaçlıyor. Eskiye özlem duyanların, eski arkadaşlıkları, eski dostlukları eski aşkları arayanların buluştuğu En Eski Chat Sohbet Odaları, kullanıcılarına güvenli sohbet ortamı sağlıyor. Üstelik bu güvenli, huzurlu ve samimi ortam için ille de eskisi gibi internet kafelerine gitmenize, üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet üzerine kurulu üyelik yok ek ücret ödemenize erek yok. Bilgisayara bağlı kalmadan tablet veya cep telefonu gibi mobil cihazlarınızla herhangi bir java sonunu yaşamadan rahatlıkla mobil sohbet yapar  ve sohbet ederek sohbet odalarımıza katılım sağlayabilirsiniz. 

Eski mynet sohbet odaları

Eski mynet kullanıcılarını bir araya toplamak daha büyük bir mutluluk duyuyoruz Nerede eski sohbet odaları diyenler artık bu endişeniz ortadan kalkmış bulunmakta Çünkü biz eski Mynet kullanıcılarını bir araya toplayıp en güzel şekilde sohbet chat keyfini sunuyoruz isterseniz oyun oynayan isterseniz yarışmaya katılan isterseniz müzik dinleyin Mynet chat odalarımızda belirttiğimiz gibi sayısız sohbet odaları bulunmaktadır İslami sohbet odası yarışma odası oyun odası kelime odası şehirlere özel odalar dini sohbet odaları takımı modaları Dilediğiniz tüm  sohbet odalarına Ücretsiz sohbet, üyeliksiz sohbet şeklinde katılabilirsiniz akıllı cihazlarınızdan isterseniz bilgisayarınızdan mynet sohbet odalarımıza.girebilirsiniz.İyi Sohbetler dileriz.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları
Mynet sohbet odaları

Konuya ait 5 YORUM bulunmaktadır.
 1. Elif Cevapla

  İlk defa eski mynet ortamını yaşadım çok teşekkür ederim

 2. Asu Cevapla

  Ortam şahane sizleride bekleriz.

 3. Saliha Cevapla

  İlk defa okadar site gezdim burda kalktım ortam harika insanlar çok sicak

 4. OrHaN Cevapla

  Önceden mynet odalarına girer hem oyun oynar hem sohbet ederdik çok özlemiştik bir ara kapanmıştı tekrardan o ortamı burda gördüm teşekkür ederim hazırlayanlara.

 5. AyBaLa Cevapla

  Ortam şahane sizlerinde katılmasını isterim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :