Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Facebook tam gaz ilerliyor
0 Yorum
75 views görüntüleme
Facebook tam gaz ilerliyor

Facebook kullanıcı sayısı 2 milyarı aştı.

Buda demektir Dünyanın dörtte biri Facebook kullanmaya başladı

Facebook günlük olarak kullanan insan sayısı her gün katladıkça çoğalmaya devam ediyor.2023’ün Aralık ayında ortalama iki milyara, yani dünya nüfusunun yaklaşık dörtte birine ulaşan Facebook, beklenenden daha fazla büyüme ile maliyetlerin artması ve reklam satışlarının düşmesi nedeniyle baskı altından kurtularak yeniden kendini bulmaya başladı.

Facebook, İnstagram ve Whatsapp uygulamalarının bağlı bulunduğu ana şirket olan Meta’nın hisseleri, patron Mark Zuckerberg‘in 2023’ü “verimlilik yılı” ilan etmesiyle kapanıştan sonra yüzde 15’ten fazla arttı. Facebook, İnstagram ve Whatsapp bünyesinde barındıran Meta, geçen yıl ofis alanını küçültmek ve 11 bin kişiyi yani personelin yaklaşık yüzde 13’ünü işten çıkarmak da dahil olmak üzere büyük bir yeniden yapılanma duyurmuştu. Zuckerberg, konu ile açıklama yaparak “Bunun devam edeceğini tahmin etmiyoruz, ancak eskisi gibi olmayacağını da düşünüyorum.” dedi. Zuckerberg, yıllarca süren çift haneli büyümenin ardından 2022’de tarihinde ilk kez geliri düşen şirket için yeni bir dönemi işaret etti.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet

sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :