Nis 20, 2021, 01:11 ös

Haberler:

SenSohbet Forum Yakında Hizmetinizde...


Sohbet.Biz Kaliteli Sohbet Servisi

Başlatan astala, Oca 18, 2021, 09:08 ös

« önceki - sonraki »

astala

Sohbet odaları projemiz web sitemizin ilk kurulduğu günden buyana esasında vermek istediğimiz en başlıca hizmetti şüphesiz, Gerekli alt yaı çalışmaları gerekli düzenlemeler ve teknik yapı ile birlikte güçlenmeye çalıştığımızdan emin olabilirsiniz, ancan nekadar çok çalışsak teknik alt yapı gerek web site gerek sohbet odalarımızın alt yapısı yani chat sunucuları yeterince çalışma yaptığımızı sansakda, daha güçlü çalışmalar ve birtakım birleşmeler ile daha iyi olacağına kanaat getirdik.

15 Ocak 2017 tarihi ile, Sohbet odaları yükselme projesi adı altında, türkiyenin önde gelen en büyük sohbet odaları merkezi olan SohbetBiz IRC network una yönlenme kararı almış bulunmaktayız. Gene SohbetBiz olarak sohbet odaları hizmeti vermeye devam ediyor olacağız ebet, ancak birleşmeden güç doğar sözünü benimseyerek bu kararı aldık. Tabiki daha çok insanlar ile buluşmanıza olanak sağlayacak bu projeyi hayata geçirdiğimiz için birtakım önyargıları olan arkadaşlar elbetteki var. Ancak şunu garantisini vermek istiyorum bir sohbet odaları hizmetimizi halen ilk günkü kaliteli adaletli ve disiplinli anlayış ile sizlere vermeye devam edeceğiz, Bu birleşme sayesinde artk birden fazla web sitesi ile ortak şekilde çalışıyor olmakta bize daha güç vereceğini düşünüp, daha hırslı ve istekli paylaşımlarda bulunacağımızı düşünüyorum.

Sohbet odalarımıza özel Yeni Videolarımızda gelecek, yeni yönetim bireyi arkadaşlarda bu birleşme ile bünyemize/bünyelerine dahil oldu(k). Herşeyin daha güzel olacağı bir ortam haline gelmek ümidi ile bu haberi sizlere bir duyuru şeklinde paylaşmanın mutluluğu içerisindeyim. Bugüne dek vermiş olduğumuz güzel hizmetleri daha iyi hale getirme adına alınan bu sohbet odaları yükselme projes yüzünden kimsenin kırılmasını güvenmesini küsmesini ve evini bırakmasını istemeyip, bizimde her arkadaşımızın devam etmesini rica eder, yalnış anlaşılmaya maruz kalmamanızı arz ederim.

Bu yazımda Sohbet odaları yükselme projesini sizlerle paylaşmış olduk, bir başka paylaşımda görüşmek üzre, sohbetiniz daim olsun..
https://www.sohbet.biz