Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Happn Nedir
0 Yorum
36 views görüntüleme
Happn Sohbet

Happn

Happn, kullanıcıların diğer kullanıcıları beğenerek ya da beğenmeyerek oyladıkları, karşılıklı beğeni durumunda (eşleşme) iletişime izin veren, konum tabanlı bir sosyal arama mobil uygulamasıdır. Online randevu türündeki uygulama, Didier Rappaport tarafından kurulmuş ve FTW & Co tarafından geliştirilmiştir.Happn uygulaması; Android, İPhone, Windows uyumludur.Temmuz 2014’te günlük ortalama 40.000 kullanıcıya ulaşan Happn, Ocak 2016’da ise 10 milyon üyeye ulaşmıştır.Happn’ın çalışma mantığı, kullanıcıları geçtikleri yollara göre başkalarıyla eşleştirmektir.

Happn Sohbet

SenSohbet.Net sohbet sitesi olarak siz değerli sohbet sever kullanıcılarımız için Happn Sohbet Odalarını açmış bulunmaktayız.Herhangi bir kişiyle doğrudan konuşama yapamadığın Happn uygulaması için artık herhangi biri ile konuşabilir, crush olduğun kişi ile görüntülü sohbet, kameralı sohbet yapabilme imkanı sunan sensohbet sitesi kullanıcı dostu arayüzü ve avantajları ile size göre tasarlandı.Yoğun kullanıcı ağıyla heryerden herhangi biri ile sohbet ederek chat yaparak güzel vakitler geçirmenizi sağlıyoruz.Tamamen tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, resimli sohbet, online sohbet olarak sunulan avantajlardan sende yararlanabilirsin. Üstelik üyeliksiz sohbet,ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet olarak sizlerin hizmetinize sunmaktayız.

Happn Mobil Sohbet

Happn Mobil Sohbet deyince akla gelen sohbet sitesi olan SenSohbet.Net mobil sohbet sever kullanıcıların, her yerden yoğun olarak ziyaret edilen sohbet sitesidir. Sohbet odalarımızda sohbet etmek chat yapmak bir ayrıcalıktır.Happn sohbet ile chat sohbet avantajlarını yakalayarak arkadaşlarınızla mobil üzerinden bağlanarak görüntülü sohbet, kameralı sohbet olarak mobil sohbet edebilirsiniz.

Tags : Happn sohbet, Happn chat, Happn sohbet odaları, Happn sohbet siteleri, Happn chat odaları, Happn çet, Happn kızlarla sohbet, Happn arkadaşlık siteleri, happn.com, Happn sohbet kanalları, Happn canlı sohbet, Happn cinsel sohbet, Happn kameralı sohbet, Happn gabile sohbet, Happn sohbet sitesi, Happn bedava chat

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :