Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları İnstagram Sohbet
60a63fc5554283154cc5aa52
0 Yorum
32 views görüntüleme
İnstagram Sohbet

İnstagram

Sosyal medyanın en çok kullanılan fenomen uygulaması olan İnstagram; ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulamasıdır. İnstagram kullanıcıların medya yüklemesine izin verir.Medyalar filtrelerle, Hashtag‘ler ve coğrafi etiketleme ile düzenlenebilir. Gönderiler herkese açık olarak veya önceden onaylanmış takipçilerle paylaşılabilir. Kullanıcılar, diğer kullanıcıların içeriğine etiketlere ve konumlara göre göz atabilir ve trend olan içeriği görüntüleyebilir. Kullanıcılar, içeriklerini kişisel bir beslemeye eklemek için fotoğrafları beğenebilir ve diğer kullanıcıları takip edebilir. Ekim 2010’da kurulan İnstagram, kullanıcılarına çektikleri bir fotoğraf üzerinde dijital filtre kullanma ve bu fotoğrafı Instagram’ın da dâhil olduğu, sosyal medya servisleri ile paylaşma imkânı tanımıştır. Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından kurulan Instagram Nisan 2012 yılında Facebook tarafından 1 milyar dolara satın alındı.Eylül 2012’de Instagram ile Facebook arasındaki anlaşma, 300 milyon dolarlık nakit satın alma fiyatı ve 23 milyon hisse senedi ile resmen kapandı.Facebook’a satılmadan önce 30 milyon kullanıcısı olan Instagram’ın Eylül 2017 itibarıyla 800 milyon kullanıcısı bulunmaktadır.Instagram, ilk kez Burbn olarak San Francisco‘da geliştirilmeye başladı. Bu, Kevin Systrom ve Mike Krieger tarafından oluşturulan bir mobil check-in uygulaması olan İnstagram, Burbn’nin Foursquare‘e çok benzediğini fark eden Kevin Systrom ve Mike Krieger uygulamalarını fotoğraf paylaşımına odakladı.”instant camera” ve “telegram” sözcüklerinden türetilmiş İnstagram adını uygulamaya verdiler.Belirgin özellikleri; fotoğrafları bir kare şekline sınırlandırmak, Kodak Instamatic ve Polaroid resimler, cep telefonu kameralarında kullanılanın aksine 4:3’lük çerçeve oranı. Bu durum yeni bir güncelleme ile değişmiş, kullanıcılar özgün çerçeve oranı kullanabilir hale gelmişlerdir.

İnstagram Sohbet

Instagram’da yer alan sohbet odaları, hesabı olmayan kullanıcılarla görüntülü sohbet ya da yalnızca sesli sohbet olarak konuşma imkanı sağlar.İnstagram sohbet olarak siz değerli kullanıcılarımızı düşünerek İnstagram sohbet odalarıtam sohbet, harika sohbet, iyi sohbet, resimli sohbet, online sohbet olarak sizlere sunmaktayız.Tamamen ücretsiz sohbet, üyeliksiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet avantajları ile sizde sensohbet instagram sohbet odalarında sohbet ederek chat yapabilirsiniz.

İnstagram Mobil Sohbet Odaları

İnstagram mobil sohbet deyince akla gelen SenSehbet.Net sohbet sitesi siz değerli sohbet sever kullanıcıları için  İnstagram mobil chat odalarını hizmetinize sunmaktadır.İsterseniz olduğunuz yerden mobil, tablet, android cihazlarınızla bağlanarak görüntülü sohbet, kameralı sohbet olarak mobil sohbet edebilirsiniz.İnstagram mobil sohbet odalarına Google üzerinden sensohbet yazarak giriş yaparak arkadaş dost hatta hayatınızın aşkını bulabilirisiniz.Tamamen seviyeli sohbet, kaliteli sohbet olarak tasarlanan mobil sohbet odalarımız tam sizlere göre senide bekliyoruz.

Tags : instagram sohbet, instagram chat, instagram sohbet odaları, instagram sohbet siteleri, instagram chat odaları, instagram çet, instagram kızlarla sohbet, instagram arkadaşlık siteleri, instagram.com, instagram sohbet kanalları, instagram canlı sohbet, instagram cinsel sohbet, instagram kameralı sohbet, instagram gabile sohbet, instagram sohbet sitesi, instagram bedava chat

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
mobil sohbet

sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :