Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Kadın İstenmeyen Tüylere Son. – Sohbet,Sohbet Odaları,Chat,Chat Odaları,Mobil Sohbet
0 Yorum
1 views görüntüleme
İstenmeyen Tüylere Son. – Sohbet,Sohbet Odaları,Chat,Chat Odaları,Mobil Sohbet

İstenmeyen Tüylere Son.

Her zaman istenmeyen tüyler herkezin başına bela olmuştur.Kimileri istanmeyen tüyleri doğal yollardan yok etmeye çalışır, kimileri istenmeyen tüylerden ağda ile kurtulmaya çalışır.İstenmeyen tüyleri en çok kadınlar şikayetcidr.Hem kendileri için hemde partnerleri için istemezler.
Tüyleri almak için kullanılan en eski yöntemlerden biri olan ağda, kılları kökünden alarak en uzun süreli pürüzsüzlük hissini sağlar.Biraz acılı işlemdir ama uzun vadede etkileri sayesinde en çok tercih edilen yöntemdir.Kıl köklerini zayıflatarak zamanla tüyleri azaltma özelliği vardir.Ağda yapmak için kuaföre gidilir yada sir ağda bantları kullanılır.

sohbet odaları

İstenmeyen tüylerden kurtulma yöntemleri.

chat odaları

chat

İstenmeyen tüylerden kurtulmak için acısız bir yöntem olan Tüy dökücü kremler kullanılır.Birçok kişi tarafından istenmeyen tüylerden kurtulma yolları içinde en hızlı çözüm olarak düşünüleN Tıraş bıçağı ile tüylerden kurtulma yöntemi eski zamanlardan beri hayatımızda olan ağda ağda bantlari ve tüy dökücü kremlerin kısa vadede etkileri düşünüldüğünde bu yöntem pek kuvvetli değildir.Traş makinesi ile tüylerden kutrulma yöntemide mevcuttur.Teknoloji`nin hızla ilerlemesi ile epilasyon yoluyla tüylerden kurtulabilirsiniz.Lazer epilasyon ile bir kaç seans sonrasinda tüylerden kurtulmak mümkün.Lazer epilasyon hariç diğer yöntemleri evinizde uygulayabilirsiniz.

Tüm dünyada yaygın olan doğal tüy dökücü 2 formülü sizinle paylaşacağiz.Özellikle Ruslar ilk formülü yıllardır kullanır ve kesin çözümler alındığı söylenir.Karışım 2 malzemeden oluşur isterseniz hemen başlayalım.

mobil sohbet

2-3 avuç ceviz kabuğu ve 1 su bardağı su.isteğe göre miktarlar azaltılıp çoğaltılabilir.
Uygylancak bölgeye göre ceviz kabuklarını alın ve cevizleri yakacağımız için önlemlerinizi alarak ceviz kabuklarini yakın.Ceviz Kabukları tamamen yanıp kül olduğunda bu külleri temiz bir kaba alıyoruz ve krem kıvamına gelene kadar su ekliyoruz.Suyu yavas yavas dökelim ki krem kıwamına geldiğinde suyu keselim.Karışımı 12 saat bekletiyoruz ve daha sonra karışım kullanmaya hazır.

Diğer 2. förmül Limon Kürü.Bu Kür formlü için 1 adet Limon suyuna ihtiyaç vardır.Limon suyunun içine 2 çay kaşığı tuz atın ve iyice karıştırın.Ağda yaptığınız bölgelere bir pamuk yardımı ile sürün.Etkili sonuç almak için her ağda sonrasında bu işlemi düzenli uygulayın.Yüzünüze uyguluyorsanız 15 dakika kalması yeterlidir.Bacaklara uygulayacaksanız 2 saat bekletebilirsiniz.

Sohbet, Sohbet Odaları, Chat, Chat Odaları, Mobil, Mobil Sohbet bloglarında rastlamayacağınız bu formüller ile sağlıklı tüysüz günler dileriz.)

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :