Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Kıbrıs Sohbet
0 Yorum
50 views görüntüleme
Kıbrıs Sohbet

Kıbrıs, Güneybatı Asya‘da bulunan yavru vatan Kıbrıs dediğimiz Akdeniz‘de bulunan Sicilya, Sardunya Adalarından sonra gelen üçüncü büyük adadır. Türkiye, Suriye, İsrail, Lübnan, Mısır, Yunanistan ile çevrili olan Kıbrıs, insanların yerleşiminin M.Ö. 10000 yıllarını bulduğu tahmin edilmektedir. Adanın güneyinde yapılan arkeolojik kazılar neticesinde ilk insan yerleşimcilerinin M.Ö. 9000 yıllarında bazı yapılar bıraktıkları görülmüş ve Cilalı Taş Devri döneminde buralara yerleştikleri anlaşılmıştır. Buradan yola çıkarak Kıbrıs’ın Tunç Devri, Demir Devri gördüğü anlaşılmıştır. Kıbrıs 1571 yılında adadaki 60 bin askerlik güç ile Osmanlı İmparatorluğu tarafından ele geçirildi. Yeniçeriler ‘in adaya yerleşmeleri ile Antik Çağ‘dan beri ilk kayda değer nüfus değişimi yapılmıştır. Kıbrıs genel olarak çok güzel bir bölgedir özellikle denizi ve ada olması en büyük özelliklerinden bir tanesidir. Kıbrıs’ta alkol fiyatları çok düşüktür ve eğlence mekanları ile ünlüdür Kıbrıs’ta  hayat biraz pahalıda olsa bence çok güzel bir bölgedir tam yaşanılacak alan Kıbrıs her yıl turist akımına uğrar ve yılın her dönemi sıcaktır.

Kıbrıs Sohbet 

SenSohbet.Net olarak kısa adı KKTC olan Kıbrıs sohbet siz değerli sohbet sever kullanıcılarımız için açmış bulunmaktayız.Türkiyenin en güzel ve tek kıbrıs sohbet odası olan Sensohbet sohbet odaları bünyesinde bulunan Kıbrıs Sohbet Chat Odaları KKTC Sohbet odalarında nelermi var ?Sohbet var arkadaşlık var muhabbet var chat var.Tam size göre tasarlanmış ara yüzümüz ile sizlere üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet olarak hizmet vermekteyiz. Kıbrıs sohbet odalarında bay bayan vardır eğer kendinize uygun arkadaşı aramak için Google üzerinden sen sohbet yazarak giriş yapmaktaysanız emin olun size uygun birisi kesinlikle karşınıza çıkacaktır ve şunu hatırlatmak isteriz Sen sohbet sohbet odalarında sohbet ederek chat yaparken seviyeli sohbet, kaliteli sohbet tadını çıkarabilirsiniz. Kıbrıslı arkadaşlarımızı sohbet odalarımıza davet ediyoruz ve bekliyoruz sizde hemen sohbete girip yapın bunun için çok kısa bir zaman gereklidir sadece nick name seçerek yani kullanıcı ismi seçerek sohbete giriş yapabilirsiniz.

Kıbrıs Mobil Sohbet Odaları

Kıbrıs Mobil Sohbet odaları sizlere tüm sohbet chat avantajlarını sunmaya devam ediyor. Tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, resimli sohbet, online sohbet, olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Nerde olursanız olun mobil üzerinden bağlanarak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapablirsiniz.Sende kolay sohbet, hızlı sohbet olarak kameralı sohbet keyfini bizimle yaşayabilirsin.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
sohbet odaları
mobil sohbet

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :