Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Magazin Kuruluş Osman 3.sezon Başlıyor. – Sohbet,Sohbet Odaları,Mobil,Mobil Sohbet,Chat Odaları
Sdfdsfsfsfd
0 Yorum
2 views görüntüleme
Kuruluş Osman 3.sezon Başlıyor. – Sohbet,Sohbet Odaları,Mobil,Mobil Sohbet,Chat Odaları

Atv`nin fenomen dizilerinden ve Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olan  Kuruluş Osman ne zaman başayacak sorusu Kuruluş Osman dizisinin ne zaman başlayıacağı sosyal ağlarda merak konusu oldu.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Orman yeni sezon heyecanı devam ederken oyuncu kadrosuna kattığı yeni isimlerle Kuruluş Osman bomba gibi geleceğe benziyor.Diriliş Ertuğrul devamı olarak çekilen Kuruluş Osman 2.sezon finalinde neler olmuştu şöyle bir bakalım.
sensohbet.net
Dukas ve ordusunun uç bölgesine gelişiyle kaçınılmaz hale gelen büyük savaş öncesinde Osman Bey, Türkmen beylerinin desteğini arkasına almıştır ve Selçuklu Sultanı Mesud’un söz verdiği gibi ordusuyla gelmesini beklemektedir. Diğer yanda Dukas ve Nikola, uç bölgesindeki Türk varlığını tümüyle bitireceğini düşündükleri büyük muharebe öncesinde tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. Bölge tekfularının askerlerinin Dukas’ın birliklerine katılması ile Bizans ordusu devasa boyutlara ulaşır. Büyük savaş öncesi Osman Bey, düşmanın mühimmat koluna yaptığı baskın ile dengeleri değiştirmeyi planlarken, Nikola’nın obadaki ajanı Zoe ise haince planını uygulamaya koyarak Malhun Hatun‘u hedef alır. Büyük savaş günü gelip çattığında Konya’dan gelen bir Haber tüm dengeleri değiştirecektir… Osman Bey, Malhun Hatun‘dan beklediği müjdeyi alır ve hasretle beklediği evladını kucağına alarak büyük bir sevinç yaşar.

Kuruluş Osman dizisinin 6 Ekim Çarşamba akşamı ekrana gelecek.

Sdfdsfsfsfd


sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :