SenSohbet.Net – Bedava chat sohbet odaları, size farklı bir deneyim sunan sen sohbet mobil sohbet ve ücretsiz sohbet odaları ile alanında hizmet vermektedir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN İSTEK YAP

mIRC Timer Kodu


mIRC Timer Kodu

Mirc Timer Addonu

Merhaba saygı değerli ziyaretcilerimiz bugün sizlere bir mirc remotesinden bahsetmiş olacağım hepimiz bildi üzere timer zaman demek zamanlı giriş çıkış olan timer remotesi bizler mirc kullanımlarında lazım olan olmassa olmazlardan birtanesi diyebilirim bende sizler için buldum daha rahat chat yapmanız için paylaşmak istedim.Sizlerinde eksiklilerinizde gidermek için elimizden geleni yapıorum.

Aşağıda sizlerle paylaşacağım timer kodu, mIRC remote sayfalarından birine ekleyerek kullanabileceğiniz bir kod dur. Ben genel de otomatik nick şifresi, oper şifresi veya selam mesajı paylaşmak için kullanıyorum. Siz istediğiniz gibi bir ayar çekerek kullanımını artırabilirsiniz.

Timer Kodu

on *:connect:{ .timer 1 5 /mode $me -R

.timer 1 10 /msg nickserv identify şifre
.timer 1 16 /oper nick şifre
.timer 1 20 /amsg mesaj
}

Yukarıdaki kod içerisinde bulunan “1 10 – 1 16 – 1 20” gibi sayılar, komutun giriş yaptıktan 10 saniye, 16 saniye ve 20 saniye sonrası için belirtilen sürelerdir.
Siz bu süreleri değiştirebilirsiniz.


Şu Konular ilginizi çeke bilir :


Timer Kodu Nereye Yazılır?

  • Sizinle paylaşmış olduğumuz kodu yazmanız gereken bölümü size detaylı bir şekilde anlatmak istiyorum.
  • Öncelikle mIRC Sayfanıza gelip “ALT+R” Tuşlarına basarak, remote sayfamızı açıyoruz.
  • Ardından, herhangi bir remote dosyamızın alt kısımlarına veya boş sayfaya kodumuzu ekleyip kayıt ediyoruz.
  • mIRC programımızı kapatıp açtıktan sonra kod aktif olarak çalışacaktır.

Sizlerde eksik kaldınız yerde veya mircda hata aldınızda direk sohbet odalarımızdaki arkadaşlarımıza ulaşabilirsiniz.Eksik oldunuz yeri teknik destek ekibimiz sizlere her türlü konuda destek olacaklarından süpheniz olmasın iyi günlerde kullanın.SenSohbet.Net İyi Eğlenceler diler sizlere.

Mirc Tİmer Giriş

Mirc Timer GirişBir cevap bırakın.