Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
0 Yorum
57 views görüntüleme
Mynet Sohbet

Mynet

Türkiye‘nin ilk Türkçe internet sohbet ve chat platformu.1999 yılında kurulan Mynet, 2019 yılı sonu itibarı ile 26 milyon internet kullanıcısına hizmet vermiştir. Türk internet kullanıcılarının %49’una erişen Mynet, Türkiye‘nin en büyük internet sohbet chat platformu olmakla birlikte ; dünyanın en fazla ziyaret edilen dört yüz internet sitesinden biridir. Mynet’in misyonu, kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu internet hizmetlerini kolay, etkin, eğlenceli ve en ekonomik şekilde gerçekleştirebilecekleri interaktif bir platform yaratmaktır.Mynet TV) internet kullanıcılarına hizmet vermektedir.Mynet’in çözüm ortakları arasında FacebookGoogleNBCBBCYandexTRT gibi global markalar ve yerel markalar bulunuyor.Mynet Sohbet 90’ların ve 2000’lerin IRC (Internet Relay Chat) temelli sohbet platformu Mynet ICQ adıyla Mynet üyesi kullanıcılarca kullanılan mesajlaşma programı bulunmaktadır.

Mynet Sohbet

Mynet sohbet, üyelik sistemi olmayan anlık giriş yaparak online kullanıcılarla toplu halde yada özel olarak mynet sohbet etmenizi sağlayan chat sayfasıdır.Mynet sohbet ilk olarak 2000 li yılların başında ülkemizde büyük bir kitleye sahip olmuştur. Eski sohbetlerin tadını bulmak zor olmada, eskiden olduğu gibi günümüzde de binlerce kitleye hitap etmeye devam ediyor. Eski mynet sohbet hatırlayanlar bilir kaliteli sohbet, güvenilir sohbet, seviyeli sohbet odaklı sohbet sitesiydi. Artık sohbet ve chat ortamı için daha fazla imkana sahibiz. Mynet eski sohbet arkadaşlıklarını özleyen aynı duyguları yaşamak isteyen sohbet severler sensohbet.net üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, online sohbet, resimli sohbet  imkanları ile giriş yapıyor ve sohbet chat ayricalıklarından faydalanıyor.

Mynet Mobil Sohbet

Mobil olarak bağlantı kurmak için android veya IOS işletim sistemine sahip akıllı telefonunuz olmalıdır. Wifi yada mobil verinizi kullanarak internet erişimine açık olan bütün akıllı cep telefonları mynet mobil sohbet odalarına bağalntı kurabilir, eski mynet kullanıcıları ile yada yeni insanlarla tanışarak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet edebilirsiniz. Mynet chat odalarında tam sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, online sohbet, resimli sohbet olarak hizmet alırsınız. Kameralı sohbet olarak bedava sohbet etmek istiyorsan sen sohbet mynet sohbet odalarına bekliyoruz.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
mobil sohbet
chat odalari

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :