Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Odessa Sohbet Odaları – Sohbet,Sohbet Odaları,Chat,Chat Odaları,Mobil,Mobil Sohbet
0 Yorum
1 views görüntüleme
Odessa Sohbet Odaları – Sohbet,Sohbet Odaları,Chat,Chat Odaları,Mobil,Mobil Sohbet

Ukrayna’nın denize açılan liman şehri Odesa sakinlerinin ve Odesa`nın güzel kızlarının Sohbet Odaları Platformu.Biz burdayız sen nerdesin ?

Ukrayna`nın hareketli liman şehri Odessa yaklaşık 1 milyon nüfüsa sahip olup, Odessa Oblastı‘nın yönetim merkezi ve önemli bir turizm, liman ve ulaşım merkezi olan şehirdir.Ukrayna Odesa “Karadeniz’in incisi”, “Mizah başkenti” ve “Güney Palmira” olarakda adlandırılır.Eski zamanlarda Odesa Osmanlı Devleti elinde olduğu için Türklerden kalan çok az da olsa bazı binalar Eski gümrük binası gibi örnekler azda olsa görülmektedir..İkinci Dünya Savaşında Nazi işgaline uğrayan Odessa Almanlar tarafından Rumenlere hediye edilmiş, sonrasında Sovyet Kızıl Ordusu tarafından kurtarılarak kahraman şehir ünvabı almıştır.
Liman kenti olması ve kültürel mirasının diğer Ukrayna şehirlerinden farklı olması şehre çok farklı bir hava katmaktadır.Tarih sahnesinde önemli yere sahip Odessa gezerken Yunarn Uygarlığı,Sovyet izlerine rastalnır.Odessa’ya hava yolu ulaşımının yanında deniz yolu ile ulaşım da olduğu için Odesa’da çok fazla Türk ile karşılaşmak mümkün.
Plajları, sahil kesimi ve parklarıyla Odesa yazın daha canlı daha hareketli özellikle gece hayatı ile harika olur.Rusya gibi Ukrayna kızları çoğu kişi tarafından bilinir ve genellikle Odessa yaşamaktadır.Sobet Odalarımızda Odasa`nın güzel kızları ile tanışıp sohbet edebilirsiniz,Odessa sohbet sitesi olarak seviyeli güzel sohbetler sizi bekliyor.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

Odessa sohbet odaları
Odessa sohbet sitesi
chat odaları
mobil sohbet

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :