SenSohbet.Net – Bedava chat sohbet odaları, size farklı bir deneyim sunan sen sohbet mobil sohbet ve ücretsiz sohbet odaları ile alanında hizmet vermektedir.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. FARKLI SÜRÜM İLE BAĞLAN İSTEK YAP

Random Giriş Kodları


Random Giriş Kodları

RANDOM Giriş Kodları

RANDOM Giriş Kodları ; Merhaba kıymetli misafirlerimiz sizlere bugün irc hakkında bilmeniz gereken komutlardan birini paylaşmış olacağım. IRC Nedir ister radyo ile oluşan veya isterseniz sohbet diye adlandıracağınız ortamlarda kullanılan giriş sistemlere denir.  RANDOM diye tabir ettiğimiz girişlerde birtakım bot sal sorunlar meydana gelmektedir. SPAM Kodları ile rahatlıkla yapabiliriz. Elimizden geldi kadar her hafta irc komutları hakkında bir takım komutları sizlere sunuyoruz ve sunmaya da devam edeceğiz.

Random SPAM Kodları

Random SPAM Kodları

(?-i)^([A-Za-z]{1}[0-9]{1,}!.+@.+:.+)$
^(.+![a-z]{5}@.+:[a-z]{4})$
(?-i)[a-z]{3,5}!(?-i)[a-z]{2,5}@.+:.+
(?-i)^(.+![a-z]{4}@.+:[a-z]{5})$ (?-i)^
(.+![a-z]{5}@.+:[a-z]{5})$ (?-i)^
(.+![a-z]{4}@.+:[a-z]{4})$ (?-i)^
(.+![a-z]{3}@.+:[a-z]{4})$ (?-i)^
(.+![a-z]{4}@.+:[a-z]{3})$ (?-i)^
(.+![a-z]{3}@.+:[a-z]{3})$ (?-i)^
(.+![a-z]{3}@.+:[a-z]{5}) .+!
(?-i)[a-z]{3,5}@.+:(?-i)[a-z]{3,}
.+!.+[\_|\-].+@.+:.+\S(\-|\_)\S.+|.+[\_|\-].+!.+@.+:.+\S(\-|\_)\S.+
(?-i)[a-z]{1}[0-9]{2,5}!(?-i)[a-z]{1}[0-9]{2,5}@.+:.+
Günümüzde en çok tercih edilen Chat türleri arasında olan Bedava Sohbet Siteleri kullanıcılarına; Üyelik ve Ücretsiz Sohbet edebilecekleri bir sohbet ortamı sunmaktadır. Sizlerde kendinize özgün bir NİCK seçerek, hemen aramıza katılabilir ve yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Kıymetli misafirlerimiz SPAM  kodlarını yapamadığınız durumlarda sohbet sunucularımızdaki yetkili arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.


Bir cevap bırakın.