Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
0 Yorum
94 views görüntüleme
Skype Sohbet

Skype

Skype, İnternet üzerinden iletişim ve telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan bir yazılımdır. VoIP teknolojisini kullanan Skype yazılım özenle geliştiricileri tarafından kodlanmıştır. Özellikle Amerikalıların çok ucuza konuştuğu bu yazılımla dünyada milyonlarca insana internet veya telefonla konuşma imkânı sağlamaktadır. Ekim 2005’te E-kolay‘ın başlattığı kampanyada Skype, eBay tarafından 2,6 milyar dolara satın alınmıştır.10 Mayıs 2011’de Microsoft‘a 8,5 milyar dolar karşılığında satılmıştır.

Skype Sohbet

Microsoft, Skype satın aldığından beri yaptığı atılımlarla harika sohbet imkanı tanımaya devam ediyor .Microsoft şu anda en fazla25 kişinin katılabileceği Skype görüntülü sohbet grup görüşmelerinin katılım sayısını iki katına yani Skype platformunda 50 kişilik görüntülü sohbet olarak  grup sohbetleri yapmaya hazırlanıyor. Apple firmasının olan Skype rakibi olan Facetime  uygulamasında görüntülü sohbet olarak grup sohbetlere 32 kişilik ile sınırlı kalırken,  Skype önemli ölçüde ölçüde daha fazla katılımcıya izin vermiş olacak. Skype sohbet her zamankinden daha fazla keyifli olacak .

Skype Mobil Sohbet Odaları

Skype mobil sohbet deyince akla gelen SenSohbet.Net sohbet sitesi siz değerli sohbet sever kullanıcıları için  Skype mobil chat odalarını hizmetinize sunmaktadır. İsterseniz olduğunuz yerden mobil, tablet, android cihazlarınızla bağlanarak görüntülü sohbet, kameralı sohbet olarak mobil sohbet edebilirsiniz. Skype mobil sohbet odalarına Google üzerinden Sen sohbet yazarak giriş yaparak arkadaş dost hatta hayatınızın aşkını bulabilirisiniz. Tamamen seviyeli sohbet, kaliteli sohbet olarak tasarlanan mobil sohbet odalarımız tam sizlere göre senide bekliyoruz.

Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :