Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Sohbet Odaları
0 Yorum
33 views görüntüleme
Sohbet Odaları

Sohbet Nedir ?

Sohbet ya da muhabbet; dostça, arkadaşça konuşmak, hasbihal, söyleşi, yârenlik, hasbihal etmek anlamına gelir. Türkçeye Arapçadan geçmiştir. Söyleşinin odaklandığı konular üzerinde yapılan görüş alışverişi tartışma olarak adlandırılır. Bir yazı türü olan sohbet ise; bir yazarın günlük olaylarla ilgili duygu ve düşüncelerini, okuyucusuyla konuşuyormuş gibi anlattığı yazı türüne “sohbet” denir. Sohbet türünde samimilik, senli benlilik söz konusudur.

Sohbet Odaları Nedir ?

Sohbet Odaları, SenSohbet.Net sohbet sitesinde canlı sohbetsesli sohbet, görüntülü sohbet, mobil sohbet etmenin bir yoludur. Sohbet Odasının oluşturucusu yöneticidir.IRC Sohbet yada mIRC sohbet yada online sohbet, web sohbet ettiğinizde Admin, Owner olarak tabir edilen kişilerdir.iOS yada Android kullanırken yönetici olduysanız sohbet odalarında sohbet başlatıp chat yapabilirsiniz.

Sohbet Odaları Kuralları

Teknoloji günden güne gelişip kendisini katlarken , sohbet etmek isteyenlerin sayısında önemli bir artış söz konusu.Son dönemlerde gençlerin ve yetişkinlerin tercih ettiği sensohbet.net sohbet sayfalarında birbirinden farklı kişiler ile tanışma ve sohbet etme imkanı sunmaktadır. Sohbet odalarında istenilen kanala girilerek sohbet odası kuralları dahilinde sohbet edilmesi sensohbet.net ile mümkün.

SenSohbet.Net Sohbet Odası Kuralları Nelerdir?

SenSohbet.Net olarak sohbet etmek isteyen üyelerimize büyük saygı duymaktayız Bazı sitelerde üye olmak zor olasada SenSohbet.Net üye olmak çok kolay.

 

Kurallarımız

Kanal genelinde ya da özel mesajlaşmalarda toplum ahlak, görgü kurallarının ihlal edilmesi, ahlaksız ve huzur bozucu davranışlarda bulunulması yasaktır.
Siyasi, spor ve dini takımlarla ilgili tezahürat ve flood yapılması kesinlikle yasaktır.
Nick ve rumuzlar da kullanılacak kelimelerin, küfür, pornografik yazı,rahatsız edici yazı ve sakıncalı söz ifade etmesi yasaktır.
Tehditvari davranışlarda bulunmak, rencide edici hareketlerde bulunmak, küfür etmek, ırkçı yaklaşımlarda bulunmak ve her türlü reklam ( ticari, dini, siyasi, spor vb.) yapmak yasaktır.
T.C Anayasası ile belirlenmiş kanunlara uymak zorunludur. Kanun dışı faaliyetleri destekleyen her türlü propaganda yapmak yasaktır.
Sohbet odalarında Trojan, Clone, bot , proxy vb. bulundurmaya çalışmak, IRC sunucumuzda başka bir server, servis sağlayıcı ya da web sitesi reklamının yapılması yasaktır. Aynı zamanda kanal topiclerinde de IRC ve web sitesi reklamlarının yapılması yasaktır.
Üyelerimizin kişisel bilgisayarlarındaki bilgilere ulaşmak, telefobnlarına zararlı olacak yazılımlar önermek ve kişisel dosyalarına zarar verici hareketlerde bulunmak, farklı siteler vasıtası ile program reklamı yapmak ve paylaşımda bulunmak kesinlikle yasaktır.
Kanal genelinde düzen bozucu davranışlarda bulunmak yasaktır. Düzen bozan kişilerin admin ya da operatörlere şikayet edilmesi doğru bir davranış olmaktadır. haklı bulunan şikayetler sonunda düzeni bozduğu tespit edilen üyelerin ip adreslerine ya da nicklerine yasak getirilmektedir.
Üyelerin sistem operatörleri dahil nick şifrelerini hiç kimseyle paylaşmaması gerekmektedir. Aynı zamanda nick infosunda bulunan mail adresinin şifresinin de paylaşılması yasaktır.
Help komutlarının dışında verilen sistem komutlarının kullanılması da yasaktır.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :