SenSohbet.Net kesintisiz olarak canlı sohbet, mobil sohbet, sohbet, sohbet odaları ve mobil chat siteleri hizmeti sunmaktadır.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Sondakika Haberler Dolu


Sondakika Haberler Dolu

DOLU YAĞIŞI ŞİDDETLİ OLACAK MI?

Sondakika Olarak sizlerle paylaşmak istedik arkadaşlar. Öncelikle Hoşgeldiniz Merhabalar.

Ajans gün içi programına konuk olan Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden hava tahmini uzmanı Muammer Bil, İstanbul’da beklenen dolu yağışına ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Muammer Çil, dolu yağışının yerel bazda olacağını ifade ederken geçmişte olduğu gibi büyük şiddette bir yağışın olmayacağını ifade etti.

Meteoroloji’den hava durumuyla ilgili dolu ve sağanak yağış uyarıları peş peşe geldi. Marmara ve Ege Bölgesi’nde yağışların gün boyu etkili olması beklenirken İstanbul, İzmir, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Manisa başta olmak üzere 24 ilde dolu ve hortuma karşı vatandaşların tedbirli olması istendi. Peki, İstanbul’da dolu yağışı saat kaçta başlayacak? Dolu yağışı hangi illerde etkili olacak? İşte hava durumuyla ilgili tüm detaylar

Dolu yağışları nedeniyle araç brandası satışları patladı

Dolu yağışları nedeniyle fiyatı 120 ila 1.000 TL arasında değişen araç brandası satışlarında patlama yaşanıyor. Bir esnaf, işlerinin artmasını “22 yıllık esnafım. Telefonumun böyle hiç çalmadı. Sabahtan beri susmuyor” sözleriyle anlattı.

Son yıllarda küresel ısınmanın etkisiyle artan dolu yağışları araç brandasına olan talebi katladı. Dolu uyarılarına karşı araçlarını battaniye- kilim-yorgan gibi ürünlerle kapatıp geçici çözüm üretmeye çalışan vatandaşlar, kalıcı çözüm için de branda siparişlerini artırdı. Meteorolojinin her dolu uyarısı öncesi branda üreticilerinin mesaileri katlanırken satışları da bir önceki yıla oranla ortalama yüzde 30 artış yakaladı. Brandaya yönelik internet aramaları ise yüzde 100 arttı. Sabah’ta yer alan habere göre, standart ve özel dikim olmak üzere ikiye ayrılan brandalar 120 ila 1.000 TL arasında değişiyor.

Arkadaşlar Şu günlerde ülkemizi yağış alan  kesimlerinde dolu yağışında pek çok ev ve işyerleri sular altında kalmıştır Mevcut menfezlerin temizlenmesi ve giderlerin her hali hazırda temiz olması gereklidir. Tüm ülkece önlem almamız gerekir hazırlıklı olmaktada her zaman fayda oldunu söyleyebilirim . İhtiyacımız olduğunda dışarı çıkalım acil durumlarda  112 ihbar hattı ve 155 polis imdat hatlarını arayalım. Tüm ülkece birbirimize bu konuda destek olmakta fayda oldunu düşünüyorum .Nekadar destek olursak birbirimize okadar iyi olur diye düşünüyorum hepinize Saygı sevgilerimi sunuyorum .

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün yağış ve dolu uyarısında bulunduğu illerden biri olan Bursa’da, akşam saatlerinde başlayan sağanak ve dolu yağışı, vatandaşlara zor anlar yaşattı.Bir cevap bırakın.

Sohbet Odaları, Canlı Sohbet, Chat Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Chat Mirc Sohbet,Mirc İndir Canlı Sohbet odaları Mobil Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Canlı Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Anonim Sohbet, Anonim Sohbet Odaları Trabzon Sohbet, Rize Sohbet, Karadeniz Sohbet Odaları Gece Sohbet Liseli Sohbet, Liseli Chat Bedava Sohbet, Parasız Sohbet Resimli Sohbet Link ekle Site Ekle En iyi Toplist age of conan addons siteekle.com.tr Site Rehberi