Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Tarabya Sohbet
0 Yorum
55 views görüntüleme
Tarabya Sohbet

Tarabya

İstanbul Boğazı‘nın Avrupa yakasında, Sarıyer ilçesine bağlı bir mahalle olan Tarabya, deniz kenarındaki balık lokantaları ve tavernalarıyla ünlüdür. Sarıyer ilçesine bağlı diğer mahallelerin aksine daha çok yeşillik bulunmaktadır. İstediğiniz zaman yeşille mavi tonlarını birleştirip balık keyfi yapmak istiyorsanız en ideal yerdir. Birçok yat ve tekneye ev sahipliği yapan Tarabya Marina, Huber Köşkü ve meydanında bulunan dev çınar ağacı ile İstanbul’un popüler kıyı semtlerinden birisidir.Yenikapı-Hacıosman Metro hattının son durağı olan Hacı Osman durağı, Tarabya Mahallesi sınırları içindedir.Tarih sahnesinde antik çağ, Bizans imparatorluğu, Osmanlı imparatorluğu dönemlerini gören Tarabya, Osmanlı seyyah Evliya Çelebi  seyahatname kitabında o zamanlar ıssız bir yer olarak belirtmiş. Daha sonra Osmanlı padişahı  II. Selim tarafından ziyaret edildiğinde hayran kalarak imar edilerek yerleşim yerleri açtırmıştır. Tarabya o zamanlar 8  mahalleli 800 evli yer olup, yedi mahallede Hristiyanlar bir mahallede Müslümanlar yaşarmış ve zamanla Ortodoks Rumların yaşadığı küçük bir balıkçı köyü haline gelmiştir. Tarabya’da pek çok tarihsel yapı bulunmaktadır. Kiliseler, ayazmalara, sefaret yazlıkları, çeşmeler, oteller, yalı ve köşkler bu yapıların başında gelir. Günümüze kadar ulaşan bu yapıların tarihi 17. yüzyıla kadar uzanmaktadır. Günümüzde Tarabya, zengin ailelerin ve turistlerin ziyaret ettiği yeşille mavinin buluştuğu bir ilçedir. İstanbul`un güzel ilçelerinden biri olan Tarabya denize karşı bir çay içmek yada közde kahve. Çoğunuzdan harika olurdu cümlesini duyar gibiyim.

Tarabya Sohbet

İstanbul, Sarıyer ilçesine bağlı Tarabya ilçesine özel açmış olduğumuz Tarabya sohbet odaları tam size göre kullanıcı dostu ara yüzü ile siz değerli sohbet chat sever kullanıcılarını avantajlı chat sohbet imkanları ile ağırlamaktadır.Her gün yoğun bay bayan sohbet sever ziyaretçi akınına uğrayan sohbet sitesi olan SenSohbet.Net olarak sizlere iyi sohbet, hızlı sohbet, kaliteli sohbet, kolay sohbet imkanı sunuyoruz. Tamamen üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbetparasız sohbet, bedava sohbet olan Tarabya sohbet odalarında sohbet ederek chat yapabilirsiniz. Yada Tarabya ilçesindeki tarihi yerler, mekânlar hakkında bilgi alış verişi yapabilirsiniz.

İstanbul Tarabya Mobil Sohbet Odaları 

İstanbul’un doğayla baş başa kalacağınız ilçelerinden biri olan Tarabya mobil sohbet odaları muhteşem mobil ara yüzü ile siz değerli sohbet chat sever kullanıcılarını mobil sohbet avantajları ile ağırlamaya devam ediyor.İstediğiniz yerden mobil uyumlu cihazlarla rahatlıkla bağlanarak mobil sohbet olarak görüntülü sohbet edeceğiniz mobil sohbet sitesi SenSohbet.Net sizleri her yönden düşünerek seviyeli sohbet, kaliteli sohbet, iyi sohbet, harika sohbet, online sohbet, tam sohbet, resimli sohbet, yazılı sohbet imkanları sunmaya devam ediyor. Sizlerin yapması gereken Google üzerinden sen sohbet yazarak kendinize uygun bir rumuz (nick:) seçerek bize katılmak. Unutma sen yoksan bir kişi eksiğiz.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.

mobil sohbet

sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :