Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Türk Sohbet Chat
Turk Sohbet Chat
0 Yorum
170 views görüntüleme
Türk Sohbet Chat

Turk Sohbet

Turk Chat Sitesi

Turk Sohbet günlük hayatta herkesin az çok içerisinde bulunduğu bir durum dur. Dışarıdan bakıldığında da normal olarak gözükse de aslında sohbet ederek devam ettirebilmek ve geliştirebilmek bizlere has bir beceridir. Turk Chat sohbet muhabbet ve sohbet odalarımızda sizler de Bay ve Bayanlarla muhabbet, chat yapın.  Bu bulunduğumuz durum içerisinde yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. İnsanlarla kolay iletişim kurabilen ve iletişimin kaynaklarını verimli kullananlardan mısınız? Buna gerçekten inanıyor musunuz? İnanın ya da inanmayın sohbet nasıl geliştirilir başlığı altında yazacağımız satırlara kulak verin ve sohbet edebilme yeteneğinizi test edin.

 

  • Turk Sohbet Sitesi

Turk Sohbet Özellikle tanımadığınız insanlarla chat yapabilme ya da iletişim kurabilme eylemi içerisine girmeden önce tedirgin oluyor musunuz? Ya da bir çekingenlik içerisinde nasıl tepki alacağınızı düşünüyor musunuz? Bu sorulara cevabınız yoğun bir şekilde evet ise sohbet yeteneğinizin çok da gelişmiş olduğunu söylememiz mümkün değildir. Unutulmamalıdır ki; sohbete başlayabilmek ve sürdürebilmek özünde doğallığı ve kendin olabilmeyi gerektirir.

  • Turk Chat Siteleri

Türkçe Chat sohbet odalarına katılmak ücretsiz sohbet ve üyeliksiz sohbet üzerinedir.Aynı zamanda dilersiniz akıllı cihazlarınızda anda Türkçe chat odalarına hızlıca kolay bir şekilde giriş sağlayabilir ve programı indirme ihtiyaç duymadan Türklerin bulunduğu sohbet odasında harika vakitler geçirebilirsiniz hangi ülkede olduğunuzun bir önemi olmadığını bilmenizi isterim çünkü sohbet chat sayfamızda dünyanın heryerinden güvenli bir şekilde erişim sağlayabilir ve gerçek online canlı kullanıcılar ile muhabbet edebilirsiniz. isterseniz Türk sohbet odalarında oyunlara katılabilir yarışma Radyo benzeri aktivitelerden de aynı zamanda yararlana bilirsiniz. Türkiye halkına sunduğumuz bu seviyeli kaliteli ortamda sayısız bay-bayan kullanıcı online sizleri bekliyor Hadi sen de bu güzel eğlenceli sayfaya katıl harika vakitler geçireceğine emin olarak sohbet et.

Rumuz Kaydı Nasıl Yapılmaktadır?

Web üzerinden giriş yapan kullanıcılar son üst köşede yer alan ‘Nickimi Kaydet’ butonuna tıklamaları halinde sayfanın ortasında açılan pencereye e-mail adresi ve kullanacağı şifreyi yazarak tamam tuşuna basmasıyla kayıt işlemleri tamamlanacaktır.

Mobil Chat araması ile cep telefonu ve tablet gibi cihazlardan giriş yapan kullanıcılar da sayfanın üst bölümünde yer alan ‘Menü’ butonuna tıklamaları üzerine alt alta sıralanan linkler içinden ‘Nickimi Kaydet’ alanına basmasıyla açılan yeni pencere de e-mail adresi ve parola yazarak rumuz kaydetme işlemini tamama tıklayarak tamamlayacaktır.

Özellikle mIRC Script ile bağlanan kullanıcılar. ‘/nickserv register şifre email@adresiniz’ komutu ile şifre bölümüne kullanacağınız parolayı, e-mail adresi bölümüne adresinizi yazın. Enter tuşuna basmanız halinde takma isim kaydı oluşmuş olacaktır.

Tüm bu işlemler bütünün de sistem tarafından rumuz başarıyla kayıt edilmiştir mesajını almanız halinde, işlem başarıyla sonuçlanacaktır.

Kurallara Uymazsanız Ne Olur?

 

Türkçe sohbet aleminin en güvenilir arkadaşlık sitesi her zaman kullanıcılara sunmuş olduğu hizmet kalitesini daimi olarak sürdürebilmesi adına kurallar çerçevesinde hareket eden bir yönetim anlayışına sahiptir.

Sunucu ve kanal kurallarına riayet etmeyen  kişilerin ve sohbet odalarının huzurunu bozanlar içim son sistemimiz mevcut. Hali hazırda bulunan düzeni tanımayanlar, sunucuya izinsiz bot sokarak reklam amaçlı zararlı işlerde bulunan kişilerede bir yaptırım uygulanır. Anlık veya kalıcı olarak çeşitli kanallardan ve sunucu genelinden ban/x-line gibi aksiyonlar aracılığı ile sistemden uzaklaştırılır.

Lütfen bu konuda sunucu kurallarına uyarak, kendinize yakışır şekilde hareket etmeye özen gösteriniz. Aksi takdir de unutmayınız; kötü niyetli kişi ve kişiler bu ortam içinde kesinlikle uzun vade yer alamayacaktır.

Nasıl Kanal Yetkilisi Olabilirim?

SenSohbet.Net – Sohbet platformu global kanallarında yetkili olabilmek için öncelikle en az 30 günlük kayıtlı bir rumuza ihtiyacınız olacaktır. Akabinde yetkili olmak istediğiniz oda içerisinde aktif olarak genel sohbetlere katılarak, gelen kullanıcılar ile sevgi/saygı çerçevesi altında seviyeli chat yaparak kanala ve sunucuya daimi arkadaşlar kazandırma konusunda destek olmalısınız.

Tabi bay ve bayan hiç kimseyi rahatsız etmemelisiniz. Bu konularda gerekli bilgiyi alabilmek için yetkili olmak istediğiniz kanal içerisinde ( & ) süper operatörler ile iletişime geçerek istediğinizi açık bir şekilde iletmelisiniz. Duruma göre kanal yetkili listesine uygun bulunmanız durumunda hemen yetkilendirme işlemleriniz yapılacaktır.

Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için siteye bağlanınız ve bu konuda yetkili kişilerle Chat Odaları içerisinde irtibat kurarak iletişimde olmalısınız.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.
mobil sohbet
sohbet odaları
Türk Sohbet,Türk Chat

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :