Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Chat Odaları Türkiye Sohbet
0 Yorum
58 views görüntüleme
Türkiye Sohbet

Türkiye

Türkiye veya resmî adıyla Türkiye Cumhuriyeti, toprakları Anadolu, Balkan Yarımadası ve Trakya‘da  bulunan ülkedir. Bulgaristan Yunanistan, Gürcistan, Ermenistan, İran, Azerbaycan, Irak, Nahçıvan, Suryie gibi ülkelerle çevrili olan Türkiye, Ege denizi, Marmara Denizi, Akdeniz ve Kıbrıs Adası olarak denizlerle çevrili bir ülkedir. Türkiye toprakları üzerindeki ilk yerleşmeler Yontma Taş Devri’nde başlar.Tarih sahnesinde Bizans İmparatorluğu, Roma İmparatorluğu, Selçuklu Devleti, Osmanlı İmparatorluğu gören Türkiye, Selçuklu Türklerinin 1071 yılında Bizans’a karşı kazandığı Malazgirt Meydan Muharebesi ile Anadolu’daki Bizans üstünlüğü büyük ölçüde kırılarak Anadolu, kısa süre içerisinde Selçuklulara bağlı Türk beyleri tarafından ele geçirildi. Bu seyrede  Anadolu toprakları üzerinde İslamlaşma ve Türkleşme faaliyetleri başladı.Türk beyliklerinin üzerinde hakimiyet kuran Konya merkezli Anadolu Selçuklu Sultanlığı, 1243 yılındaki Moğollara karşı kaybedilen Kösedağ Muharebesi‘ne kadar Anadolu‘yu yönetti.13. yüzyılın sonlarından itibaren Batı Anadolu‘daki Türk beyliklerinden biri olarak ön plana çıkan ve bağımsızlık kazanan Osmanlılar, 14. yüzyılda Balkan topraklarında gerçekleştirdiği fetihlerle özellikle  1453 yılında II. Mehmed‘in İstanbul’u fethederek Bizans İmparatorluğu‘na son büyük bir güç olan Osmanlı İmparatorluğu haline geldi.Daha sonraları Tanzimat Dönemi, Meşrutiyet Dönemi derken  I. Dünya Savaşı, II.Dünya Savaşı sonrası Cumhuriyet İlan edilmesi ile yeni bir vizyon kazandı.

Türkiye Sohbet

SenSohbet.Net  yurt dışında yaşayan gurbetçi Türkleri ve ülkemizin sanal alemde her gün yoğun bir şekilde sohbet sitesini ziyaret ederek sohbet edip, chat yapan insanları sohbetçi kullanıcılarının birbirleri ile sohbet chat yapmak için kurulmuş sohbet odalarıdır. Erkek ve kadın tüm yaş gruplarından bireylerin üyeliksiz sohbet, ücretsiz sohbet, parasız sohbet, bedava sohbet ettikleri sohbet sitesi olan Türkiye Sohbet sizlere en iyi sohbet, hızlı sohbet, kolay sohbet, seviyeli sohbet, kaliteli sohbet imkanı sunmaya devam ediyor.

Türkiye Mobil Sohbet Odaları

Türkiye Mobil Sohbet deyince akla gelen sen sohbet sohbet sitesi , siz değerli mobil sohbet sever sohbetçi kullanıcılarınızda düşünerek mobil ara yüzünü sizlerin anlayabileceği gibi yeniden dizayn etti. Tamamen tam sohbet, harika sohbet, iyi sohbet, resimli sohbet, online sohbet olarak tasarlanan mobil sohbet odalarımızda hem yeni arkadaşlıklar kuracaksınız,  hemde keyifli saatler geçirip keyifli sohbetler yapacaksınız. Nerde olursanız olun olduğunuz yerden mobil üzerinden bağlanarak giriş yaparak dilediğiniz kişilerle  mobil sohbet olarak görüntülü sohbet yapabileceksiniz. Sizde kameralı sohbet keyfi yaşamak istiyorsanız Google üzerinden sen sohbet yazarak bizimle birlikte chat sohbet keyfini yaşayabilirsiniz.


Sohbetimize katilmak istiyorsaniz lütfen Sohbete Baglan tiklayiniz. Web üzerinden sohbete katilmaniz için JAVA yüklü olmalidir.
Eger Javaniz yüklü degilse BURAYA tiklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanicilar için Mobil Sohbete Baglan Dostluk arkadaslik sohbet muhabbet yeni bayan arkadaslar hepsi burada.
mobil sohbet
sohbet odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :