Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel WordPress Radyo Tema
Wordpress Radyo Teması
0 Yorum
80 views görüntüleme
WordPress Radyo Tema

Wordpres Radyo Teması Ücretsiz

Merhaba arkadaşlar hoşgeldiniz hepiniz. Sizlere bugun wordpres radyo temasından bahsetmiş olacağım.Yeni başlayan arkadaşlar için bizzat kurulumundada sizlere destek olabiliriz. WordPress radyo teması ücretsiz olarak sizlere paylaşıma sunmuş bulunmaktayız. Kesinlikle açık kodlu oldunu söyleyebilirim üstüne birazcık editleme yaptık bizim için güzel bişey çıktı fakat sizlerde devam edebilirsiniz editlemesine . Sormak istediğiniz bişey olursa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz. Veya Sohbet sunucumuza girerek operhelp kanalındaki yetkili arkadaşlarımızdan destek alabilirsiniz. Anında size yetkili arkadaşlarımız emin olun destek olacaklardır.

WordPress Radyo temamızın görüntüsü ;

Kurulumu yaparken isteyen arkadaşlar , Sohbet giriş butonu ile bırakmak istemiyorsa slider düzenleyici ile o kısma Nick , Şifre formu ekleyebilirler.

Ücretsiz wordpress temaları bulmak , sohbet siteleri ve radyo siteleri için oldukça sorun bir iş. Piyasada bulunan temalar ya hep aynı , yada görsel olarak ve yahut kullanım açısından site sahiplerinin ilgisini çekmemek de.

Kendi radyo sohbet sitemde kullandığım bir adet ücretsiz wordpress radyo temasını sizler için paylaşıyorum ve canlı demosun da ki haline getirmeniz için gerekli olan bilgileri aktarmaya başlıyorum.

Tema Özellikleri Nelerdir
– Sizin belirleyeceğiniz yazıların anasayfada manşette olması.
-Ana sayfada üstte 2 altta tek sütün haberler kısmı.
-Video ve fotoğraf galerisi   için ayrı kategori tasarımı
-Admin Panelinden ayarlanabilir reklam alanları.

Tema Kullanımı

-Yazılarınızda anasayfada öne çıkan görseller için özel alanlar kullanmalısınız.Eklediğiniz yazılara mutlala “hpbottom” ve “thumbnail” özel alanlarını ekleyiz.
-Manşette çıkmasını istediğiniz yazılarınızda “manset” alanlarını ekleyin.
-Logo için header.php düzenleyiniz
-Anasayfa haberleri için home.php düzenleyiniz.
-Galeri sayfası için gerekli kategoriler ve header.php düzenleyiniz.
-Sağ ve Soldaki reklamlar için header.php düzenleyiniz.

Gelelim temanın indirme linkleri ve kurulumuna .

Öncelikle bildiğiniz üzere ben ücretsiz wordpress teması paylaşıyorum zira sıfırdan tema yazmıyorum tema yazarlarının paylaşıma sunduğu temalar üzerinde düzenleme yaparak sizlerin işlerine yaraması adına paylaşımda bulunuyorum .

Bu bağlamda temayı buradan ücretsiz alıp, birilerine de satılmaması adına temayı yardım alarak kurmak isteyen olursa bu platformda konuya yorum atarak yardım alabilir. Eksik Olan bir link olursa bilgilendiriniz lütfen.

Ücretsiz WordPress Radyo Teması İndir

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :