Canlı sohbet sitesi ile Dünya'nın dört bir yanından sohbet etmek için bir araya gelen insanlar ile chat yapın ve yeni arkadaşlıklar kurun.

Sohbet Girişi


* Şifreniz yoksa boş bırakın. ESKİ SÜRÜM İLE BAĞLAN

Worpress


Worpress

Worpress Nedir?

Worpress Neişe Yarar ?

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar WordPress sizlerin webini ftpye girmeden doğrudan yazılarınızı ve resimlerinizi düzenleyeme yarayan bir sürümdür.Üstelik ücretsiz olmasının nedeni ile bir çok web sitesi sahibi tarafından da teşvik ediliyor ve kullanılıyor.Öyleki işlevleride aslında çok büyük size kolaylık sağlıyor.Wordpress kurulduğunda içerisinde bloglar şablonlar mevcuttur.İsterseniz elinizde bir wordpress temanız varsa doğrudan  görünüm katagorisine  tıklayarak temalar sekmesine tıkladınızda temanızıda zip olarak yükleme imkanınızda mevcuttur. ücretsiz bir web sitesi kurmak veya bir blog başlatmak artık çok kolay. Onlarca ücretsiz, özelleştirilebilir, mobile hazır tasarım ve tema ile güzelleştirmeniz mevcuttur.Sizlere Hertürlü konuda wordpress için yardımcı olabilirim.Eksik kaldınız yerde veya kuramadınız zamanlarda Sohbet odalarımıza giriş yapıp ordan Apollo nicki ile iletişime geçerseniz .Sizlere yardımcı olmuş oluruz.Hayırlı günler dilerim.Bir cevap bırakın.

Sohbet Odaları, Canlı Sohbet, ChatMirc Sohbet,Mirc İndir Canlı Sohbet odaları Mobil Sohbet, Sohbet Odaları, Sohbet Canlı Sohbet, Sohbet Odaları, Mobil Sohbet Link ekle Site Ekle En iyi Toplist