Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
0 Yorum
32 views görüntüleme
Worpress

Worpress Nedir?

Worpress Neişe Yarar ?

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar WordPress sizlerin webini ftpye girmeden doğrudan yazılarınızı ve resimlerinizi düzenleyeme yarayan bir sürümdür.Üstelik ücretsiz olmasının nedeni ile bir çok web sitesi sahibi tarafından da teşvik ediliyor ve kullanılıyor.Öyleki işlevleride aslında çok büyük size kolaylık sağlıyor.WordPress kurulduğunda içerisinde bloglar şablonlar mevcuttur.İsterseniz elinizde bir wordpress temanız varsa doğrudan  görünüm katagorisine  tıklayarak temalar sekmesine tıkladınızda temanızıda zip olarak yükleme imkanınızda mevcuttur. ücretsiz web sitesi kurmak veya bir blog başlatmak artık çok kolay. Onlarca ücretsiz, özelleştirilebilir, mobil duyarlı hazır tasarım ve tema ile güzelleştirmeniz mevcuttur.Sizlere Hertürlü konuda wordpress için yardımcı olabilirim.Eksik kaldınız yerde veya kuramadınız zamanlarda Sohbet odalarımıza giriş yapıp sohbet edebilir, ordan Apollo nicki ile iletişime geçerseniz .Sizlere yardımcı olmuş oluruz.Hayırlı günler dilerim.

Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları
sohbet
wordpress kurulum

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :