Hemen bir takma nick alıp sohbete başlayabilir, kesintisiz sohbetin keyfine bakabilirsin.

nick
şifre
Anasayfa Genel Yurt Dışından Tanışmak
0 Yorum
85 views görüntüleme
Yurt Dışından Tanışmak

Yurt Dışından Birisiyle Tanışmak

Merhaba öncelikle sohbet sitemize hoşgeldiniz.Sizlere bugün arkadaşlar yabancılarla sohbet hakkında biraz bilgi vereceğim.Yurtdışından birisiyle tanışmak,görüşmek istiyorsanız tam adresinizdesiniz diyebilirim.Yurtdışı arkadaşlık siteleri olarak dünyanın önde gelmiş sohbet sitesiyiz.Size tüm olanakları ücretsiz sunuyoruz.Hiçbir ücret ödemeyeceğinizi belirmet isterim.SenSohbet.Net olarak bu adın hakkı olarak bu sayfayı sizlere sunduk yabancı ülkeden sitemize giren Türk vatandaşı olmayan insanlarda oluyor ve olucaktır bunlara sohbet chat olanaklarına sahip olmak isteyenler için Yabancı sohbet kanalları yani Yabancı sohbet odalarımızda keyifli anlaşılır sohbete varabileceğinizden kuşkunuz olmasın.

İnternet Üzerinden Yabancı Arkadaşlıklar Kurmak

İnternette insanlarla tanışabiliriz. Bu gayet bilindik ve sıradan bir durumdur. Peki bu insanlarla tanışırken hiç farklılık yapmayı düşündünüz mü? Mesela yabancı uyruklu birisi ile arkadaşlık kurmak sizin yabancı dil seviyenizi geliştirebilir ve farklı konular üzerine konuşmak sizin dikkatinizi çekebilir. Bu yüzden internet üzerinden yabancı arkadaşlıklar kurmak kimileri için sıradan arkadaşlıklara göre daha değerlidir.

Yabancılara Özel Sohbet

Tıpkı diğer sohbet odalarında da olduğu gibi, yabancı sohbet odalarımızda da özel mesaj seçeneği ile sohbetini beğendiğiniz Rus, İtalyan,Fransız,Kanadalı,Ukraynalı,Çadlı,Dubai,Malezyalı gibi birçok kişi ile konuşabilirsiniz. Aynı zamanda konuşmanın dışında birbirinize fotoğraf da gönderebilirsiniz. Bu fotoğraflar kimse tarafından görüntülenmeyeceği için oldukça rahat bir şekilde fotoğraflar ve videolar gönderebilirsiniz.

Beğendiğiniz kişi ile konuşmalarınızı kurallar çerçevesinde devam ettirirseniz dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Hiçbir sınırlama olmadan dilediğiniz kadın ve erkekle konuşabilirsiniz. Kurallarımız her daim geçerlidir. Hiç kimseye bir tahammül ya da izin yoktur.

Şikayet edildiği anda hakkında araştırma yapılacaktır. Araştırma yapıldıktan sonra gerekli görülürse kullanıcı sitemizden silinecek ve bir daha kayıt olamayacaktır. Kayıt demişken, sitemize kayıttan biraz bahsetmek isterim. Kayıt olmak sadece 1 dakika sürmektedir. Çünkü sadece bir adet rumuz ve bir tane de şifre belirledikten sonra sitemize kayıt olmaktasınız. Sevdiğiniz her şey burada peki neden siz yoksunuz?Haydi gelin ve sitemize kayıt olun. Kolayca kayıt olduktan sonra sohbetinize devam edebilirsiniz.

Sohbet, muhabbet bir yere kadar biraz da ruhun gıdası olan müziğe ihtiyaç var! Diyen kullanıcılarımız için Radyo kanalımız 24 saat kesintisiz yayın hizmeti sunmaktadır. Her iki saatte bir yenilenen programlarımız, sizlerin tarzına hitap etmek adına 24 saat aktif tutulmaktadır. Geniş şarkı repartuarı ve hoş sohbetleriyle profesyonel DJ’lerimizle buluşmak üzere sizleri radyo kanalımıza bekleriz.

Türkiye de olmayan birçok özelliği ile sizlere hizmet etmekten gurur duymaktayız. Türkiye de bir numara olan sohbet odalarından oluşan sohbet sitesi dünyaya açıldı ve artık tüm dünya tarafından da tanınan bir sohbet sitesi olma yolunda ilerlemekte. Şimdi hemen sizde kayıt olarak sitemize katılın ve bizleri mutlu edin.


Sohbetimize katılmak istiyorsanız lütfen Sohbete Bağlan tıklayınız. Web üzerinden sohbete katılmanız için JAVA yüklü olmalıdır.
Eğer Javanız yüklü değilse BURAYA tıklayarak mIRC indiriniz.Mobil Kullanıcılar için Mobil Sohbete Bağlan Dostluk arkadaşlık sohbet muhabbet yeni bayan arkadaşlar hepsi burada.

mobil sohbet
sohbet odaları
chat odaları

Konuya henü yorum yapılmadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0:00
Çalan :